Pracujesz w Niemczech?

Z myślą o pacjentach mieszkających lub pracujących w Niemczech, Ars Dent stworzył specjalny program ułatwiający uzyskanie dofinansowania, które przysługuje wszystkim pacjentom ubezpieczonym w niemieckich kasach chorych.

Dodatkowa oszczędność nawet 60%

Dotyczy to również Polaków, którzy wyjechali do Niemiec, tam mieszkają i pracują. 

więcej

Pracujesz w Niemczech?

Z myślą o pacjentach mieszkających lub pracujących w Niemczech,  Ars Dent stworzył specjalny program ułatwiający uzyskanie dofinansowania, które przysługuje wszystkim pacjentom ubezpieczonym w niemieckich kasach chorych.

Dotyczy to również Polaków, którzy wyjechali do Niemiec, tam mieszkają i pracują. 

 

Porady i pomoc w uzyskaniu refundacji 

Jeżeli pracujesz w Niemczech i rozważasz leczenie w Ars Dent, przysługuje Ci refundacja z niemieckiej kasy chorych. Przyjdź na bezpłatne konsultacje, podczas których udzielimy szczegółowych porad, przygotujemy plan leczenia i kosztów .Również w języku niemieckim (Heilund Kostenplan), co potem prześlemy prosto do kasy chorych. 

Na podstawie tego, niemiecka kasa chorych obliczy wysokość przysługującego Tobie zwrotu kosztów jeszcze przed podjęciem leczenia.

 

Dodatkowa oszczędność nawet 60%

Za Twoje leczenie stomatologiczne w Ars Dent, niemiecka kasa chorych zwraca równowartość, jaką otrzymałbyś w przypadku leczenia w Niemczech.

W zależności od rodzaju wykonywanych zabiegów, oszczędności moga sięgnąć nawet 60% kosztów leczenia!

Za Twoją zgodą nasz konsultant  poprowadzi całą korespondencję z niemiecką kasą chorych, dzięki czemu oszczędzisz nie tylko pieniądze ale również czas, niezbędny na dopełnienie szeregu formalności.

 

Od czego zacząć?

Po wstępnej rozmowie zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami w Ars Dent, gdzie sporządzimy Twój indywidualny plan leczenia. Tak przygotowany plan, przekażemy pani Paulinie, która zajmie się resztą.

Jeżeli jesteś już naszym pacjentem i wykonałeś jakiekolwiek zabiegi w Ars Dent, Tobie też może przysługiwać prawo zwrotu kosztów leczenia. 

Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod nr  0048 669 610 400 i dowiedz się czy Ty też się kwalifikujesz.

 

Decydując się na bezpłatne konsultacje w Ars Dent nic nie tracisz.

Możesz tylko zyskać.      Nawet  60% kosztów całego leczenia!

 

Bezpłatne konsultacje

Chcesz skorzystać ze zwrotu z niemieckiej kasy chorych? 

Wypełnij formularz poniżej i przyjdź na BEZPŁATNE konsultacje z naszym ekspertem i dowiedz się wszystkiego o dofinansowaniu, które pomoże Ci odzyskać wymarzony, piękny uśmiech.

Po otrzymaniu zgłoszenia nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu ustalenia daty i godziny konsultacji.

Przychodząc na konsultacje do Ars Dent możesz liczyć na bezpłatne:

zwiń
Ars Dent - klinika stomatologiczna
Instagram