Estetyczna

Piękny, promienny, naturalny i zdrowy uśmiech to nie tylko klucz do sukcesu w życiu osobistym i zawodowym, ale także nasza wizytówka dodająca pewności siebie, podkreślająca naszą osobowość, urodę i charakter.

Dzięki nieskazitelnemu uśmiechowi łatwiej nawiązujemy kontakty i relacje międzyludzkie oraz zyskujemy akceptację w otoczeniu.

Naszą pasją jest stomatologia estetyczna. Wiemy, że dając naszym Pacjentom piękny uśmiech, ofiarujemy im również dobre samopoczucie, młodość, zadowolenie oraz doskonały wygląd. 

więcej

Estetyczna

Klinika Ars Dent oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu stomatologii estetycznej, dzięki którym nasi Pacjenci uzyskują piękny, zdrowy i promienny uśmiech.

Najnowocześniejsze technologie i standardy stomatologiczne, wysoka jakość materiałów oraz doświadczenie, wiedza i rzetelność czynią nasze usługi unikalnymi na rynku. Współczesna stomatologia estetyczna oferowana przez naszą Klinikę to m.in.:

Dbamy więc o pełną harmonię estetyki uśmiechu przykładając szczególną uwagę nie tylko do jego „białej” części, ale również pielęgnując zdrowe i mocne dziąsła.

Aby uzupełnić braki w uzębieniu proponujemy implanty wiodących systemów implantologicznych: Straumann, Nobel BioCare.

W celu rekonstrukcji zęba sięgamy po najnowsze rozwiązania z zakresu porcelanowych koron (m . in. w technologiach: Procera, IPS Empress II), a także koron z tlenku cyrkonu.

Dla Pacjentów ceniących estetykę oraz trwałość wypełnień zębów, zamiast kompozytowych plomb proponujemy pełnoceramiczne wypełnienia inlay, onlay.

Korekty koloru i kształtu zębów dokonujemy z wykorzystaniem porcelanowych licówek. Licówki mogą być wykonane z porcelany warstwowej, porcelany napalanej na folii platynowej, porcelany na podbudowie cyrkonowej lub ProceraAllCeram.

Oferujemy również usługę wybielania zębów.

Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie starając się dobierać najlepsze metody z zakresu stomatologii estetycznej dopasowane do jego potrzeb.

zwiń
Ars Dent - klinika stomatologiczna
Instagram